Vélemények a fórumról

Az oldallal kapcsolatos vélemények, javaslatok

Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.27. 23:54

Hello,

Immár 2 hete, hogy működik a fórum (jajj de hosszú idő :) ), és azt hiszem kezd valóban életre kapni, remélem ez a tendencia folytatódik! Ide várom az első véleményeteket a fórummal kapcsolatban, nyugodtan írjátok meg, akár pozitív, akár negatív, tényleg kíváncsiak vagyunk rá a fórum csapattal.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: spuc » 2010.08.28. 14:27

Nagyon faja ötlet volt a fórum. Én most kezdtem garnélázni, és remélem, nagy segítség lesz. Az egyetlen hiányossága talán az adás-vétel, rész, de láttam, hogy ezt nem szeretnétek :(
Volt egy úszógarnélás témám, jobb híján azt betettem a garnélák világa--> egyébbe, mert a garnélákban nem volt "egyéb"

spuc
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.28. 14:55

spuc írta:Nagyon faja ötlet volt a fórum. Én most kezdtem garnélázni, és remélem, nagy segítség lesz. Az egyetlen hiányossága talán az adás-vétel, rész, de láttam, hogy ezt nem szeretnétek :(
Volt egy úszógarnélás témám, jobb híján azt betettem a garnélák világa--> egyébbe, mert a garnélákban nem volt "egyéb"

spuc


Szia,

Csináltam egy új témakört ;) Különben köszi, hogy ilyen kreatívan használod a fórumot, jó lenne ha mindenki rászokna az új téma gomb nyomogatására :) Tudom kicsit szokatlan még ez a rendszer sokaknak, de reméljük a kezdeti nehézségek után majd mindenki belejön. Ez a rendszer sokkal dinamikusabb és jobban kezelhető, mintha nem lehetne témákat létrehozni, csak hozzászólásokat, de majd kialakul.

Ami az adás-vételt illeti: Sokan nyilván nagyon hiányolják, de nem lesz ilyen rész a későbbiekben sem. Az adás-vétel rész elindulásával azt hiszem nagyon sokan csak arra használnák ezt a felületet is, hogy itt hirdessék meg az ilyen olyan dolgaikat. Szeretném ha nem ez lenne a fórum elsődleges célja, hanem az információk, tapasztalatok megosztása.

P.S.: Üdv a fórumon, ugye már elkezdted írni a bemutatkozódat :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: artegor » 2010.08.28. 15:21

jaj neee ! nem volt elég a blog de már itt is fertőződhetek :)
sok sikert a továbbiakban is és még több látogatót, aktív felhasználót kívánok ! ;)
üdv:
art.
artegor
Red cherry
 
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.08.27. 01:19

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.28. 15:23

artegor írta:jaj neee ! nem volt elég a blog de már itt is fertőződhetek :)
sok sikert a továbbiakban is és még több látogatót, aktív felhasználót kívánok ! ;)
üdv:
art.


Köszi, úgy legyen ;)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: habee » 2010.08.28. 15:51

Szia!

A fórum felülmúlhatatlan,szerintem nagyon jó és ahogy látom szépen gyarapodunk és szerintem ez csak fokozódni fog
Szerintem lehetne még valamilyen akvárium bemutató témát is indítani..
Arra gondoltam így meg ismerhetjük egymás akváriumait és persze szebbnél szebb garnéláit is..
De ez csak egy ötlet :)
Üdv:Norbi
Avatar
habee
CRS S
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.15. 13:09
Tartózkodási hely: Kesztölc

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: xman » 2010.08.28. 15:57

spuc írta:Nagyon faja ötlet volt a fórum. Én most kezdtem garnélázni, és remélem, nagy segítség lesz. Az egyetlen hiányossága talán az adás-vétel, rész, de láttam, hogy ezt nem szeretnétek :(
Volt egy úszógarnélás témám, jobb híján azt betettem a garnélák világa--> egyébbe, mert a garnélákban nem volt "egyéb"

spuc



Ehhez annyit fűznék,hogy az hogy nincsen itt adásvétel rész az nem baj.
Szépen lassan majd biztos kialakul itt egy kis közösség,és ha megismerkedsz másokkal és látod,hogy kinek sikerült mien fajból szaporítani(mert biztos,hogy majd ezt is nyomon fogjuk követni,mindenki szereti megosztani a sikereit)akkor majd tudsz írni pü-t tudtok csrélni vagy bizniszelni.

Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.08.28. 16:02

habee írta:Szia!

A fórum felülmúlhatatlan,szerintem nagyon jó és ahogy látom szépen gyarapodunk és szerintem ez csak fokozódni fog
Szerintem lehetne még valamilyen akvárium bemutató témát is indítani..
Arra gondoltam így meg ismerhetjük egymás akváriumait és persze szebbnél szebb garnéláit is..
De ez csak egy ötlet :)



Hello,

Köszi! Igazából ilyen témák már vannak. Lehet még nem teljesen egyértelmű, mert még kevesen tettek fel képeket az akváriumokról és garnélákról, de ezeket a témákat szántam annak:

Akvárium: http://users.atw.hu/garnelaforum/phpBB3/viewforum.php?f=35
Garnélák: http://users.atw.hu/garnelaforum/phpBB3/viewforum.php?f=36
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: habee » 2010.08.28. 16:09

Köszi szépen akkor majd én is felteszem ha lesznek használható képeim... :D
Üdv:Norbi
Avatar
habee
CRS S
 
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2010.08.15. 13:09
Tartózkodási hely: Kesztölc

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: spuc » 2010.09.01. 10:25

Szia Szentgyo!

Tudnál esetleg egy "Biológia" Témát csinálni a "Garnélák világába" és oda átteni az "egy kis genetika"-t. Egyrészt, szerintem el van ott az egyébben dugva, másrészt szeretnék még írni ilyesmiket csinálni, amik nem feltétlenül genetikával, de biológiával foglalkoznak (pl rákok rendszertana, esetleg anatómia, stb)
Köszi
spuc
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Következő

Vissza: Vélemények - javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron