póló

Az oldallal kapcsolatos vélemények, javaslatok

Re: póló

HozzászólásSzerző: dzsega » 2011.03.20. 15:33

Pestre fel tudom vinni azzal nincs gond. Ott x-man megkapja és tőle át lehet majd venni, vagy ha éppen ráértek akkor személyes tali is lehetséges. Aki pedig nem pesten lakik (és nem is a pécs-bp útvonalon) annak marad a posta ami plusz 140 vagy 150 Ft (ajánlott levél, azért mert arról van papír, hogy fel lett adva így talán nem tűnik el).
Utalni akkor kell ha a személyes tali nem megoldható.
Azt nemtom, hogy a számlaszámomat privátba küldjem el mindenkinek vagy kiírhatom ide is?
dzsega
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2010.08.19. 12:08
Tartózkodási hely: Pécs

Re: póló

HozzászólásSzerző: gordiusz » 2011.03.20. 16:19

Kedves Kollégák!
Csak szólok, hogy a postai díjszabások jelenleg a következőek:
- szabvány levél 250 gr-ig 195.-Ft
- ajánlotti díj 225.-Ft
- egy közepes bélelt boríték (a sima nem elég erős szerintem) kb. 70-80.-Ft
Ez így alsó hangon is nagyjából 500.-Ft. Azt nyilván senki sem várná, hogy még az fizessen rá a postaköltséggel, aki utánajárt, elkészítette, meg a postára vitte (a legkisebb meg mind megette :mrgreen: ), senkit ne érjen meglepetésként, ha a korábban említett összegből ma már nem lehet megúszni a szállítási költséget...
Üdv: Gordiusz

A garnélát szeretem ezért meg nem eszem.
Avatar
gordiusz
Hinomaru
 
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2011.01.31. 17:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: póló

HozzászólásSzerző: feca101 » 2011.03.20. 16:45

Én nem írnám ki a számlaszámom a helyedben, inkább küldd üzenetben mindenkinek. Részemről rendben a postaköltség, én is 500 körülire saccoltam először ;)
feca101
CRS S
 
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010.08.25. 00:52
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: póló

HozzászólásSzerző: dzsega » 2011.03.27. 22:12

Nah elkészült...
Nem volt egyszerű és nem is ment zökkenőmentesen de összejött. Sajnálatos módon a fehérekkel történt egy kis baleset, így azok nem eladóak (nem száradtak meg rendesen és egy kis lenyomat készült az ujjára is, felárt kéne kérni a több lenyomatért... :D na mind1 http://dzsega.fw.hu/polo/fenykep5.jpg elvileg néhány mosás után kijön belőle de ez nem tuti...).
A feketékre ezüst színű lett a felirat (a fehér túl rikítónak ítéltetett), a hátán van a kicsi és a mellkason a nagy, mint a képen.
Itt van néhány kép:
http://dzsega.fw.hu/polo/fenykep1.jpg
http://dzsega.fw.hu/polo/fenykep3.jpg

Szerdán megyek fel pestre akkor megoldható a személyes találkozó is. 10-14-ig leszek fent ez idő alatt szabad is vagyok. A dandár u.-ban leszek valamint az egressy úton is. A két pont között el tudok rohangálni máshova is ha kell. Az egyszerűbb helyszín egyeztetés érdekében telefonon (20/2323-650) elértek, vagy PÜ-ben a helyszínt küldjétek el, ahova tudom vinni a pólókat. Vidékieknek akik nem járnak fel pestre postázni fogom utalás után a pólókat, a címeket PÜ-ben várom, a postai díjakat holnap megérdeklődöm.

A fehér pólók (xman, Levinen) sajnos váratnak magukra szeretném megcsinálni kedden őket, de nem biztos, hogy lesz rá időm. Egyébként a képen is látszik a fehérek fordítva lettek elkészítve (elöl a kicsi a bal oldalon, hátul a nagy) ha így megfelel akkor így készíteném el a pótlást is (lényegesen egyszerűbb, sztem szebb is). Ha valakinek kell fehér akkor az most még jelezhet kedd reggelig (ha nem lesz időm rájuk akkor péntekig) és megcsinálom őket.

http://dzsega.fw.hu/polo/fenykep2.jpg
http://dzsega.fw.hu/polo/fenykep4.jpg
(Bocs a képek minőségéért, telefonnal készült)

Bármi kérdés felmerül szívesen válaszolok rájuk.
Ja van még valami, az egyik nagy fekete (xl vagy xxl-es) póló ujja nem lett rendesen megvarrva, ez simán javítható ha kell akkor megvarrom (ill valaki aki tud varrni), ha nem lényeg akkor küldöm így ha nem felel meg akkor nem kell kifizetni.
üdv.: dzsega
dzsega
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2010.08.19. 12:08
Tartózkodási hely: Pécs

Re: póló

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.03.27. 22:28

Korrekt munka, köszönjük szépen!
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: póló

HozzászólásSzerző: dzsega » 2011.03.27. 22:40

dzsega írta:Szerdán megyek fel pestre akkor megoldható a személyes találkozó is. 10-14-ig leszek fent ez idő alatt szabad is vagyok. A dandár u.-ban leszek valamint az egressy úton is. A két pont között el tudok rohangálni máshova is ha kell.

Az lemarad, hogy akikkel nem tudok személyesen találkozni de pestiek azok pólói xman jóvoltából kapnak szállást és lehet menni értük hozzá később is.
dzsega
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2010.08.19. 12:08
Tartózkodási hely: Pécs

Re: póló

HozzászólásSzerző: Frettner » 2011.03.27. 22:51

Szia, ha már úgyis kell még fehéret csinálni, szeretnék azt is. Egy xxl-es, elöl baloldalon a kicsi, hátul középen a nagy,így nekem is jobban tetszik.
Dezső
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: póló

HozzászólásSzerző: feca101 » 2011.03.28. 14:08

Szuper, már küldöm is a címet! Köszönjük!
feca101
CRS S
 
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010.08.25. 00:52
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: póló

HozzászólásSzerző: kovka76 » 2011.03.29. 23:01

Én is vevő vagyok a pólóra!
kovka76
Új tag
 
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2011.03.24. 20:10
Tartózkodási hely: Kaba

Re: póló

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.03.30. 18:24

Köszönöm szépen a pólókat, nekem tetszenek! :) A futárszolgálat is nagyon szépen végezte a dolgát! ;)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

ElőzőKövetkező

Vissza: Vélemények - javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég