póló

Az oldallal kapcsolatos vélemények, javaslatok

Re: póló

HozzászólásSzerző: spuc » 2011.02.23. 12:02

Sziasztok!
Tetszik a póló ötlet benne lennék. Mivel Szegedi vagyok és ritkán járok Pestre a legegyszerűbb lenne a posta. Kérdés, hogy technikailag kivitelezhető lenne-e ez?
Adtok egy számlaszámot, amire megy a póló+posta ára.
Tényleg akkor valaki foglalja már össze, hogy is áll a dolog (kell póló vagy nem?, szita/nem szita nyomtatás, mennyi az annyi stb) Vagy még csak a felmérés folyik?
spuc
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Re: póló

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2011.02.23. 12:09

Ha jól értelemezem a dolgokat, egyelőre konkrétum még nincs, de folyamatban van.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: póló

HozzászólásSzerző: xman » 2011.02.23. 12:44

spuc írta:Sziasztok!
Tetszik a póló ötlet benne lennék. Mivel Szegedi vagyok és ritkán járok Pestre a legegyszerűbb lenne a posta. Kérdés, hogy technikailag kivitelezhető lenne-e ez?
Adtok egy számlaszámot, amire megy a póló+posta ára.
Tényleg akkor valaki foglalja már össze, hogy is áll a dolog (kell póló vagy nem?, szita/nem szita nyomtatás, mennyi az annyi stb) Vagy még csak a felmérés folyik?
spuc



Hello!

Konkrétumok nincsenek még.

Nekem is utána kell járnom még itt sulin belül, hogy hogyan lenne rá lehetőségem.
És Dzsega is rajta van a témán.
Ami a legjobb lenne , ha én itt megtudnám csinálni,mert akkor csak a pólót, a mintához a filmet és a festéket kell megvenni.
Ha nem lehet egy kis bónusz festéket intézni :twisted:

A póló, ha jól emlékszem, az olyan 500 ft.
Azt én ha összejön minden, akkor megveszem egyben a nagykerben.
Írok, amint több infó lesz és akkor majd a posta és anyagi dolgokat is megbeszéljük.

Üdv.:Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: póló

HozzászólásSzerző: dzsega » 2011.03.10. 19:49

Hali!

Rég volt, hogy szó esett volna a pólóról... Részben (ha nem teljesen) az én hibám (lustaságom), ezért elnézést kérek!
Helyzet a következő: Nem sikerült elfogadható áron (2000Ft alatt) találnom olyan céget aki megcsinálja a pólókat így xman kollégával néhány PÜ és e-mail után végre sikeresen sinre került a dolog és úgy néz ki nincs akadálya a gyártásnak. Ami jelenleg problémát okoz, hogy nincs póló amit meg tudnék vásárolni jó áron. Amiket találtam azok mind 1200-1800Ft-ig mozognak sima snassz márkajelzés nélküli pólók, amik ugyan 100% pamut (vagy legalábbis rá van írva) de made in kina felirattal. Ez lehet csak nekem okoz problémát de úgy gondoltam, hogy 800 max 1000Ft lesz a póló...
A minta nyomására alkalmas szita ma elkészült :D . A szitához szükséges fóliát (500Ft) ugyan megvettem de nem tudtam rá nyomtatni rendesen, ezért szakihoz kellet fordulnom aki remekül elkészítette (700Ft). Tudom kapásból szakihoz kellet volna fordulnom, de úgy tudtam az pár ezer ft lenne nem pedig pár száz. Na mind1...
A Gond az mindössze annyi hogy mivel 1 fóliára készült a két ábra így kicsit macerás a dolog, ki kell takarnom az egyik felét majd lenyomni az összeset, aztán a másik felével újra. Szóval ha valaki még akar pólót az jelezze legkésőbb kedd estig (szerdán megveszem a pólókat ha mindenkinek megfelel) és a jövő hét folyamán megcsinálom valamelyik nap. Aki most kimarad annak nem csinálok 1-2db-ot :!: Ha megint neki kell állnom min. 10db! Bocs, de nem szenvedek ennyit 1 db-al ugyanannyi az előkészület és a pucolás mint ha 50-et csinálnék (nák?). Minta méretei a következőek: Magyar garnéla felirat 9,5x3,5cm, garnélás 19x12 bajusszal 29,5x 17
Összegezve:
1 póló 1200 köröl van a legolcsóbb (remélem jól emlékszem), a nyomtatási költség hozzájárulás 100Ft ha saját pólóra akarja valaki akkor annak PÜ-ben elküldöm a címem, így csak a 100Ft lesz a költség.
átvétel személyesen (Pécs és 60km-es körzete, Pécs-Bp útvonal), mivel sokan laktok pesten és nem valószínű, hogy mind egyszerre ráértek ezért leadom majd a pólókat xman-nél; előre utalással posta (plusz 95Ft).
Remélem megfelel mindenkinek, aki eddig jelentkezett és mégsem kéri az jelezze :!: . Nem szeretnék egy rakás pólót a szekrényembe...
Minden felmerülő kérdésre (kérésre) szívesen válaszolok.
üdv.: dzsega
ui.: Kösz, hogy végig olvastad ;)
dzsega
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2010.08.19. 12:08
Tartózkodási hely: Pécs

Re: póló

HozzászólásSzerző: Frettner » 2011.03.10. 21:04

Nekem is jöhet egy xxl-es meg egy s-es
Dezső
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: póló

HozzászólásSzerző: dzsega » 2011.03.11. 19:28

dzsega írta:Hali!
Amiket találtam azok mind 1200-1800Ft-ig mozognak sima snassz márkajelzés nélküli pólók, amik ugyan 100% pamut (vagy legalábbis rá van írva) de made in kina felirattal. Ez lehet csak nekem okoz problémát de úgy gondoltam, hogy 800 max 1000Ft lesz a póló...
...

Felejtős :!:
xman átküldött egy linket amiről eddig mindenki azt mondta, hogy nagyker, de mint kiderült nem az... (helyiek átka: neten nem keresek a saját városomra :D )
http://polotransz.hu/#termekek/ferfi-polok
A sima fekete 890Ft, így 990Ft a pólók ára.
dzsega
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2010.08.19. 12:08
Tartózkodási hely: Pécs

Re: póló

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2011.03.18. 11:34

Uraim,

Hogy áll a póló kérdés? Ha jól számolom 15-16 pólóra lett jelentkező. Lesz akkor pólónk? :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: póló

HozzászólásSzerző: dzsega » 2011.03.18. 23:40

szentgyo írta:Uraim,

Hogy áll a póló kérdés? Ha jól számolom 15-16 pólóra lett jelentkező. Lesz akkor pólónk? :)

Naná, hogy lesz. ;)
Megvannak a pólók már csak nyomni legyen időm... Jövő héten vagy utána lévő héten megyek fel pestre addigra készen lesznek.
Fizetés meg lehet, hogy utalós lesz.
(remélem mindenki fog fizetni aki rendelt)
dzsega
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2010.08.19. 12:08
Tartózkodási hely: Pécs

Re: póló

HozzászólásSzerző: feca101 » 2011.03.19. 23:05

Részemről rendben van az utalás, küldj majd egy számlaszámot és utalom. ( egy darab M-es fekete ) de ha ilyen jó áron ki tudod hozni - inkább legyen kettő darab
feca101
CRS S
 
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2010.08.25. 00:52
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: póló

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.03.19. 23:13

Az utalás részemről is ok, de akkor a póló postán keresztül érkezik :?:
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

ElőzőKövetkező

Vissza: Vélemények - javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron