Reklám-tájékoztató

Az oldallal kapcsolatos vélemények, javaslatok

Re: Reklám-tájékoztató

HozzászólásSzerző: Laci » 2010.11.27. 18:37

szentgyo írta:Köszi ezeket a kreatív kezdeményezéseket! Hajrá hajrá, hozzunk össze valami érdekeset!

Egy kis restanciapótlás: szóval Norbi valóban volt olyan kedves és megcsinálta a logot, én pedig voltam olyan lusta, hogy nem foglalkoztam igazából vele, hogy integráljam a fórumba, de létezik, nem csak legenda :)

Kép

Kép

Kép

Bátran használjátok ;)


Szerintem ezek a legjobbak, a Fórum-ban a hosszú ó-t lehetne javítani?
Avatar
Laci
CRS S
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2010.08.22. 20:44
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Reklám-tájékoztató

HozzászólásSzerző: Moszat » 2010.11.29. 22:59

Laci írta: Szerintem ezek a legjobbak, a Fórum-ban a hosszú ó-t lehetne javítani?

Ha valaki elküldi nekem valami tisztességes formátumban, akkor megcsinálom. JPG-ből is meg tudom oldani csak az nem éppen elegáns.
Avatar
Moszat
Panda
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.11.16. 14:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Reklám-tájékoztató

HozzászólásSzerző: xman » 2010.11.30. 10:30

Moszat írta:
Laci írta: Szerintem ezek a legjobbak, a Fórum-ban a hosszú ó-t lehetne javítani?

Ha valaki elküldi nekem valami tisztességes formátumban, akkor megcsinálom. JPG-ből is meg tudom oldani csak az nem éppen elegáns.


Majd én kijavítom!
Neaggódjatok!
Ne variáljátok a grafikát....!!!
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Re: Reklám-tájékoztató

HozzászólásSzerző: ugrosaska » 2010.11.30. 10:43

Sziasztok!

Viktor említette, hogy a börzéken való megjelenés is hatékony lehetne. Ezt az ötletet én is támogatom, mert a megvalósítása és az eredményessége is biztosan jó lenne. Legtöbbünk úgyis részt szokott venni a magyar börzéken, rendezvényeken, és ha 2-3an bérelünk egy asztalt, akár még prezentálhatnánk is pár bemutató medencében érdekesebb, ritkább garnélákat, így jó példával járnánk elől, hogy milyen minőséget kell az embereknek szem előtt tartaniuk és ne vegyék meg okvetlenül a szemetet. Emellett párhuzamosan lehetne szórni a tájékoztató füzetet/lapot is és szép akváriumok társaságában a népek is jobban felfigyelnek a standunkra.
Nekem amúgy Moszat logoja tetszik legjobban, de Xman-ét is jó lenne valahogy hasznosítani...
ugrosaska
Moderátor
 
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.08.10. 16:47
Tartózkodási hely: Sopron-Bécs

Re: Reklám-tájékoztató

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.11.30. 11:55

ugrosaska írta:Sziasztok!

Viktor említette, hogy a börzéken való megjelenés is hatékony lehetne. Ezt az ötletet én is támogatom, mert a megvalósítása és az eredményessége is biztosan jó lenne. Legtöbbünk úgyis részt szokott venni a magyar börzéken, rendezvényeken, és ha 2-3an bérelünk egy asztalt, akár még prezentálhatnánk is pár bemutató medencében érdekesebb, ritkább garnélákat, így jó példával járnánk elől, hogy milyen minőséget kell az embereknek szem előtt tartaniuk és ne vegyék meg okvetlenül a szemetet. Emellett párhuzamosan lehetne szórni a tájékoztató füzetet/lapot is és szép akváriumok társaságában a népek is jobban felfigyelnek a standunkra.

Ezt egy Terra Plázás kiállításon/börzén el tudom képzelni, de egy AME börzén nem nagyon. Amúgy nagyon jó ötlet!
Lassan lehetne egy szavazást feltenni, hogy kinek melyik logo tetszik a legjobban. Pisti! Tied a feladat! :)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Reklám-tájékoztató

HozzászólásSzerző: Moszat » 2010.11.30. 17:24

Levinen írta:
ugrosaska írta: Lassan lehetne egy szavazást feltenni, hogy kinek melyik logo tetszik a legjobban. Pisti! Tied a feladat! :)
Szerintem először el kéne dönteni, pontosan milyen módon szeretnénk felhasználni a logót, mert az nagyban befolyásolja például hogy milyen oldalarány szükséges. Ha szeretnénk a fórum fejlécébe, oda hosszú keskeny kell. Ha netes cikkekbe szeretnénk beszúrni, akkor jók a jelenlegi verziók. Ha meg hirdetést szeretnénk(ami cserebere alapon biztos megoldható pár hasonló oldallal) akkor meg álló téglalap formában jó elrendezni a mindenfélét. Nyomtatásban ajánlott a garnelaforum.hu szöveg használata, mert az emberek hülyék.

Amíg nincs pénz meg lehetőség a nyomtatott tájékoztatóra, még mindig írhatunk egy rövid összefoglaló cikket, amit szétküldhetünk mindenféle kisállatos oldalaknak a neten.
Avatar
Moszat
Panda
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.11.16. 14:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Reklám-tájékoztató

HozzászólásSzerző: Moszat » 2010.11.30. 18:02

Kép
Kép
Tessék, egy variáció a csíkra. Az alsó kép háttér nélküli.
Avatar
Moszat
Panda
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.11.16. 14:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Reklám-tájékoztató

HozzászólásSzerző: Laci » 2010.11.30. 18:33

Szuper! Eddig ez a legjobb, szerintem!
Avatar
Laci
CRS S
 
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2010.08.22. 20:44
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Reklám-tájékoztató

HozzászólásSzerző: xman » 2010.11.30. 19:15

Egy logót mindenhogyan fel lehet használni!

Az egalizálással van probléma.
Van ilyen lapozós cucc neten, amire fel lehet lőni mint egy újság.

Norbi
xman
Panda
 
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2010.08.15. 11:06
Tartózkodási hely: Budapest XII.

Előző

Vissza: Vélemények - javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron