Tippek, javaslatok

Az oldallal kapcsolatos vélemények, javaslatok

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Garneland » 2012.08.22. 13:30

Na így már sokkal kényelmesebb, köszönjük.
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: cuko » 2012.10.16. 13:38

sziasztok!
Nemrég szippantott be a garnélák világa, elkezdtem keresgélni a neten és rövid úton idetaláltam erre a hasznos kis fórumra!

Próbáltam minél több témát végiglapozni, és máshonnan is információt gyűjteni, de majd szeretném néhány dologban megkérdezni titeket az akváriumom tervezésével kapcsolatban (végigolvastam mások új aksi indítós témáit, és a szentgyo-blogot is forgattam) - viszont furcsának tűnik számomra az, hogy ilyenkor új témát kell nyitni a kérdéshez (persze írhatok más témájához, de ugye akkor nem garantált, hogy észreveszik, hiába jelöli, hogy van új hsz).

:idea: Szerintem átláthatóbb, és jobban kezelhető lenne, hogyha lenne egy "Új akvárium indítása" (vagy valami hasonló nevű) szubtopik, és azon belül lehetne hozzászólásban írni-kérdezni (a segítőknek is egyszerűbb lehetne egy topikot átnézni, mint 2-3 külön témát egyszerre pl).
Avatar
cuko
CRS C
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2012.10.15. 04:22
Tartózkodási hely: Budapest, XVII. kerület

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.10.16. 14:17

cuko írta: Szerintem átláthatóbb, és jobban kezelhető lenne, hogyha lenne egy "Új akvárium indítása" (vagy valami hasonló nevű) szubtopik, és azon belül lehetne hozzászólásban írni-kérdezni (a segítőknek is egyszerűbb lehetne egy topikot átnézni, mint 2-3 külön témát egyszerre pl).


Szia,

Mikor elkezdtem gondolkodni, hogy a fórum hogyan is épüljön fel, milyen modell szerint működjön, két opció közt gondolkodtam. Az egyik az általad is írt lehetőség, mely szerint van egy teljesen kötött struktúra, egy rögzített felépítés és "topik választék" és egyedül hozzászólásokat lehetne írni, új témákat nem. A másik lehetőség a mostani, amely szerintem sokkal rugalmasabb, és felhasználóbarátabb megoldás. Természetesen mindkét megoldásra számos példát lehet találni, én emellett döntöttem akkor, mivel szerintem jobb egy rugalmasabb felépítés, mint egy teljesen fix.

Különben amit keresel, azt itt találod meg: http://garnelaforum.hu/viewforum.php?f=11. Ebben a részben végig tudod nézni, hogy kinek milyen kezdeti kérdései voltak, illetve itt bátran felteheted a saját kérdéseidet is, de nyugodtan létrehozhatsz egy olyan témát is, hogy új akvárium indítása, ha számodra ez szimpatikusabb.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: cuko » 2012.10.16. 16:18

szentgyo írta:
cuko írta: Szerintem átláthatóbb, és jobban kezelhető lenne, hogyha lenne egy "Új akvárium indítása" (vagy valami hasonló nevű) szubtopik, és azon belül lehetne hozzászólásban írni-kérdezni (a segítőknek is egyszerűbb lehetne egy topikot átnézni, mint 2-3 külön témát egyszerre pl).

Természetesen mindkét megoldásra számos példát lehet találni, én emellett döntöttem akkor, mivel szerintem jobb egy rugalmasabb felépítés, mint egy teljesen fix.


Értem, akkor csak nekem szokatlan kicsit, más fórumokon, amiket böngésztem eddig (más témákban) általában a kötöttebbel találkoztam, azért is szokatlan nekem most ez. Igazából csak az újaknak az akváriumindító téma átszervezésére gondoltam, nem a fóruméra; az lenne - szerintem - jobban áttekinthető. (Leginkább a Prohardver fórum szisztémájára gondolok, ott is a "Milyen ...-t vegyek?" kiemelt szubtopikokra minden témánál.)
Összeszedem a gondolataimat és kérdéseimet akkor, és nyitok én is az Első lépésekhez egy új témát, köszi! :)
Avatar
cuko
CRS C
 
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2012.10.15. 04:22
Tartózkodási hely: Budapest, XVII. kerület

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Garneland » 2012.11.09. 17:32

Miért lett kiiktatva a helyesírás ellenőrző? Szerintem nem ártana, ha lenne, az elírások miatt pl.
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.11.09. 20:15

Egyszerunick írta:Miért lett kiiktatva a helyesírás ellenőrző? Szerintem nem ártana, ha lenne, az elírások miatt pl.


Nincs kiiktatva.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Garneland » 2012.11.09. 20:23

Akkor csak ilyen helyesen írok? :geek: :)

akkor valami juk van a rendszerben, mert nállam nem müködík...
nem húzza alá..
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.11.09. 20:26

Egyszerunick írta:Akkor csak ilyen helyesen írok? :geek: :)

akkor valami juk van a rendszerben, mert nállam nem müködík...
nem húzza alá..


Akkor a hiba nálad van, nálam aláhúzza.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2012.11.09. 20:30

Egyszerunick írta:Akkor csak ilyen helyesen írok? :geek: :)

akkor valami juk van a rendszerben, mert nállam nem müködík...
nem húzza alá..



Kép
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Garneland » 2012.11.09. 21:33

Átmentem egy másik géphez, és itt most jó, tényleg itt volt a gond.
Ezer bocs és az anyagarnéla ;) ;)
"Be the change you want to see in the world."
Avatar
Garneland
Panda
 
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2012.01.23. 00:51
Tartózkodási hely: akvarista.hu - Garneland, facebook.com - Garneland Akvarisztika

ElőzőKövetkező

Vissza: Vélemények - javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég