Tippek, javaslatok

Az oldallal kapcsolatos vélemények, javaslatok

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: Balazs » 2010.10.17. 19:28

Remek ez a fórum,
számomra mint kezdőnek, az hiányzik, hogy úgy lehetne egy táblázatszerű valami, amiben pl egy újonc mint én, összetudná hasonlítani a fajtákat és így könnyebben tudna dönteni, mit is szeretne, vagy melyik fajtának tudna inkább teret biztosítani stb.

Ha kell én megszerkesztem, csak jó lenne eggyüt látni, pl egy kép, és néhány adat, szügségletei, milyen víz kell neki stb.

Ugyan külön külön mindegyikről meglehet találni mindent, de úgy átláthatóbb lenne
Balazs
Új tag
 
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.10.17. 00:23

Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.10.17. 21:56

Balazs írta:Remek ez a fórum,
számomra mint kezdőnek, az hiányzik, hogy úgy lehetne egy táblázatszerű valami, amiben pl egy újonc mint én, összetudná hasonlítani a fajtákat és így könnyebben tudna dönteni, mit is szeretne, vagy melyik fajtának tudna inkább teret biztosítani stb.

Ha kell én megszerkesztem, csak jó lenne eggyüt látni, pl egy kép, és néhány adat, szügségletei, milyen víz kell neki stb.

Ugyan külön külön mindegyikről meglehet találni mindent, de úgy átláthatóbb lenne


Ez egyébként egy nagyon jó ötlet, szerintem Szentgyo meg fogja csinálni. Tényleg nagyon hasznos lenne és nem csak a kezdőknek. :!:
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: Frettner » 2010.10.17. 22:15

Véleményem a fórumról: lájkolom :D
Avatar
Frettner
King kong
 
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2010.08.14. 21:20
Tartózkodási hely: Budapest/immonette@freemail.hu/

Re: Vélemények a fórumról

HozzászólásSzerző: ata7 » 2010.10.18. 15:36

Levinen írta:
Balazs írta:Remek ez a fórum,
számomra mint kezdőnek, az hiányzik, hogy úgy lehetne egy táblázatszerű valami, amiben pl egy újonc mint én, összetudná hasonlítani a fajtákat és így könnyebben tudna dönteni, mit is szeretne, vagy melyik fajtának tudna inkább teret biztosítani stb.

Ha kell én megszerkesztem, csak jó lenne eggyüt látni, pl egy kép, és néhány adat, szügségletei, milyen víz kell neki stb.

Ugyan külön külön mindegyikről meglehet találni mindent, de úgy átláthatóbb lenne


Ez egyébként egy nagyon jó ötlet, szerintem Szentgyo meg fogja csinálni. Tényleg nagyon hasznos lenne és nem csak a kezdőknek. :!:


Már Én is gondolkodtam ezen,tehát támogatom Levi ötletét,hogy Pisti csinálja meg :lol: De ami még fontos lenne és ezt is szerettem volna már mondani ,a kompatibilitási táblázatot -melyik garnéla melyikkel tartható együtt- kellene aktualizálni,mert pár külföldi honlapon megtalálható,de egyiken sem találtam meg minden fajt, itt is helye lenne,és akkor így teljes lenne a kép. ;)
ata7
CRS S
 
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2010.08.15. 20:37

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.10.18. 16:42

Oké, felvettem a TO DO listámra, nem mondom, hogy a héten megcsinálom, de fejben tartom és igyekszek.
.
P.S.: Csináltam egy új topicot, ide írjátok az ilyen jellegű ötleteket, hogy mi az, amit szeretnétek
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: spuc » 2010.10.21. 11:17

Lehetne egy olyan témakör is, hogy házi készítésű dolgok /diy. Szívesen olvasnék ilyen cuccokról, úgy mint világítás, CO2, szűrő, növényültetés, aksiberendezés, vagy akármi kis apróságok/kellékek házi fejlesztése. Szerintem hasznos lenne...
Avatar
spuc
Panda
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.08.28. 13:39
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2010.10.22. 22:04

spuc írta:Lehetne egy olyan témakör is, hogy házi készítésű dolgok /diy. Szívesen olvasnék ilyen cuccokról, úgy mint világítás, CO2, szűrő, növényültetés, aksiberendezés, vagy akármi kis apróságok/kellékek házi fejlesztése. Szerintem hasznos lenne...


Mostantól van ilyen téma, már csak tartalommal kell feltölteni, tessék használni az "új téma" gombot :)
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Moszat » 2010.11.19. 14:43

Szerintem hasznos lenne itt is egy ilyen BBcode útmutató: http://ratmania.hu/phpbb3/viewtopic.php?f=31&t=79
Ez a lista nem teljes, ellenben jó pár fölösleges cucc van benne.
Például azt sose tudtam, hogyan kell egy képet úgy beilleszteni, hogy normális méretben látszódjon a fórumon, de alatta legyen egy link a teljes méretre.
Avatar
Moszat
Panda
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.11.16. 14:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Moszat » 2010.11.19. 15:29

Kód: Egész kiválasztása
[url=http://ittvananagykép.jpg][img]http://ittvanakiskép.jpg[/img][/url]


Kép

Közben kreatív voltam és félig megoldottam a saját kérdésemet. Szóval valami ilyesmire gondoltam, mert ez dizájnosabb nem pedig szó szerint aláírni. A hátránya, hogy 2 méretben is kell a kép. Pár tárhely csinál magától indexképet, de még meg kéne találni az igazit. A kepfeltoltes.hu túl kicsit használ, a fotoalbum.hu meg túl nagyot. Ez konkrétan egy fotoalbum.hu-s példa.
Avatar
Moszat
Panda
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.11.16. 14:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: dzsega » 2010.11.26. 17:35

Hy.
Lehetne valamilyen "könyvjelző" ami az utolsó olvasott hsz.-hoz ugrik. Most még nem akkora gáz de ha megszaporodnak a hsz.-ok akkor baj lesz.
dzsega
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2010.08.19. 12:08
Tartózkodási hely: Pécs

Következő

Vissza: Vélemények - javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron