Tippek, javaslatok

Az oldallal kapcsolatos vélemények, javaslatok

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Nemy » 2010.11.26. 18:07

dzsega írta:Hy.
Lehetne valamilyen "könyvjelző" ami az utolsó olvasott hsz.-hoz ugrik. Most még nem akkora gáz de ha megszaporodnak a hsz.-ok akkor baj lesz.

A fejlécnél ott van az "Aktív témák", ez alapján működik.
Avatar
Nemy
CRS C
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2010.10.21. 09:22

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: dzsega » 2010.11.27. 21:10

Nemy írta:
dzsega írta:Hy.
Lehetne valamilyen "könyvjelző" ami az utolsó olvasott hsz.-hoz ugrik. Most még nem akkora gáz de ha megszaporodnak a hsz.-ok akkor baj lesz.

A fejlécnél ott van az "Aktív témák", ez alapján működik.

Én olyasmire gondolok, hogy egy adott témába belépve van egy gomb ami az utolsó olvasott hsz.-hoz visz. Mert azt látom, hogy hol van új hsz (a fekete ikon pirosra vált) de azt nem tudom, hogy mennyi. Ha pedig pörög a téma akkor gáz, hogy most mennyit kell visszaolvasnom. De lehet ezzel csak egyedül vagyok... :?
dzsega
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2010.08.19. 12:08
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Levinen » 2010.11.27. 21:55

dzsega írta:
Nemy írta:
dzsega írta:Hy.
Lehetne valamilyen "könyvjelző" ami az utolsó olvasott hsz.-hoz ugrik. Most még nem akkora gáz de ha megszaporodnak a hsz.-ok akkor baj lesz.

A fejlécnél ott van az "Aktív témák", ez alapján működik.

Én olyasmire gondolok, hogy egy adott témába belépve van egy gomb ami az utolsó olvasott hsz.-hoz visz. Mert azt látom, hogy hol van új hsz (a fekete ikon pirosra vált) de azt nem tudom, hogy mennyi. Ha pedig pörög a téma akkor gáz, hogy most mennyit kell visszaolvasnom. De lehet ezzel csak egyedül vagyok... :?


Szerintem ha elkezded olvasni ismételten, néhány szó és bekezdés után egyből eszedbe jut, hogy hol tartottál. Bennem van egy ilyen "egyedi" képesség. :D ;)
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: dzsega » 2010.11.27. 21:58

Levinen írta:
Szerintem ha elkezded olvasni ismételten, néhány szó és bekezdés után egyből eszedbe jut, hogy hol tartottál. Bennem van egy ilyen "egyedi" képesség. :D ;)

Bocsánat! :oops:
Megtaláltam. Van ilyen gomb csak eddig valahogy nem tűnt fel...
dzsega
Hinomaru
 
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2010.08.19. 12:08
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: belaba » 2011.01.05. 19:42

Szia! Új fiú vagyok mind a garnélák, mind a fórumotok világában. Nagyon tetszik mind a kettő, alapos jól használható a fórum! Viszont hiányolok belőle egy adok-veszek részt, mivel boltokban csak nagyon minimális a kínálat, az is "aranyár"-ban! Ez tudatosan van így?
belaba
CRS C
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011.01.04. 19:51
Tartózkodási hely: óbuda

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.01.05. 20:05

belaba írta:Szia! Új fiú vagyok mind a garnélák, mind a fórumotok világában. Nagyon tetszik mind a kettő, alapos jól használható a fórum! Viszont hiányolok belőle egy adok-veszek részt, mivel boltokban csak nagyon minimális a kínálat, az is "aranyár"-ban! Ez tudatosan van így?


Szia Belaba és üdv a fórumon. A következő topicban egy kicsit visszaolvasol, megtudod, hogy miért nincs a fórumunkon adok.veszek.
viewtopic.php?f=10&t=83
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Moszat » 2011.03.02. 22:38

Egy ideje a szívem vágya a szépen beilleszthető videó. A linkelés az olyan izé. Nem tudom, ki a felelős a fórum bütyköléséért, de ha ezt olvassa, akkor képzelje el, hogy bánatos bociszemekkel kérlelem :roll:
Avatar
Moszat
Panda
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.11.16. 14:04
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: Levinen » 2011.03.02. 23:13

Moszat írta:Egy ideje a szívem vágya a szépen beilleszthető videó. A linkelés az olyan izé. Nem tudom, ki a felelős a fórum bütyköléséért, de ha ezt olvassa, akkor képzelje el, hogy bánatos bociszemekkel kérlelem :roll:


Ha jól tudom nem technikai problémába ütközik a dolog, mint inkább jogi akadályai vannak. Csak a linkelés engedélyezett, de Pisti biztos megmondja a frankót.
Avatar
Levinen
Moderátor
 
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2010.08.16. 22:00
Tartózkodási hely: Budapest XII. ker.

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: szentgyo » 2011.03.07. 08:29

Moszat írta:Egy ideje a szívem vágya a szépen beilleszthető videó. A linkelés az olyan izé. Nem tudom, ki a felelős a fórum bütyköléséért, de ha ezt olvassa, akkor képzelje el, hogy bánatos bociszemekkel kérlelem :roll:


Nem egészen értem mire gondolsz az alatt h szépen beilleszthető videó. Én igazából nem látok különösebb problémát a linkeléssel... Ha arra gondolsz, hogy be lehessen illeszteni a videó linkjét, és a lejátszás is elinduljon az oldalon végülis megoldható, de ez gyakorlatilag épp ugyanaz, mint az eddigi linkelés.
Avatar
szentgyo
Adminisztrátor
 
Hozzászólások: 1483
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:12
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Tippek, javaslatok

HozzászólásSzerző: viktorlantos » 2011.03.07. 10:30

Pisti,
A videót BBCode bővítéssel meg lehet oldani. YouTube és Vimeo-t megcsináltuk a kertészen. Több nem kell, de lehet ez is felvet némi biztonsági kockázatot. Szóval nem feltétlenül baj ha nincs és csak egy link marad.

Viszont akartam már kérni, hogy tegyétek Tapatalk baráttá a fórumot, ha lehet: http://tapatalk.com/
Mobilizált embereknek ez óriási segítség. Kertészen működik, de a magyar diszkoszos fórum is használja és még vagy 200 akvarisztikai fórum. Köztük a shrimpclub stb stb.
Olyan jó lenne átfutni a friss bejegyzéseket a telómon.

Feltöltöd a bővítményt és talán 2 helyen kell beszúrni 1-1 sort a sablonba. Max 5-10 perces meló lehet.
viktorlantos
Hinomaru
 
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.08.21. 18:09
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Vélemények - javaslatok

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron